🔴 Live: Rytas vs Zalgiris | Live Play By Play Scoreboard - YouTube

LKL trofėjus grįžta į Kauną: trilerį išgyvenęs „Žalgiris“ – vėl  stipriausias Lietuvoje - LRT
LKL trofėjus grįžta į Kauną: trilerį išgyvenęs „Žalgiris“ – vėl stipriausias Lietuvoje - LRT

Aistis | Pirmasis sezono derbis: „Žalgiris“ – „Rytas“ - LKL.LT

Zalgiris - Rytas | Game Highlights | 2023.04.17 - YouTube

Atsinaujinę „Rytas“ prieš „Žalgirį“: septynios įdomiausios mikrodvikovos |  24sek.lt
Atsinaujinę „Rytas“ prieš „Žalgirį“: septynios įdomiausios mikrodvikovos | 24sek.lt

Sprigtas „Žalgiriui“ – „Rytas“ antrą kartą šiame sezone išrašė pralaimėjimą  Lietuvos čempionams - LRT
Sprigtas „Žalgiriui“ – „Rytas“ antrą kartą šiame sezone išrašė pralaimėjimą Lietuvos čempionams - LRT

Zalgiris - Rytas | Game Highlights | 2023.06.10 - YouTube

Tvarkaraštis — BC "Rytas"

Vilniaus “Lietuvos rytas” – Kauno “Žalgiris”. Siemens arena 11 22 ‹  GYTISFOTO.LT
Vilniaus “Lietuvos rytas” – Kauno “Žalgiris”. Siemens arena 11 22 ‹ GYTISFOTO.LT

Supertaurės rungtynių „Žalgiris“ – „Lietuvos rytas“ TV žiūrovai neišvys |  24sek.lt
Supertaurės rungtynių „Žalgiris“ – „Lietuvos rytas“ TV žiūrovai neišvys | 24sek.lt

Rytas - Zalgiris | Game Highlights | 2023.06.08 - YouTube

LKL finalas „Žalgiris“ – „Lietuvos rytas“. 1-os rungtynės (tiesioginė  transliacija) 88:73 | Alkas.lt
LKL finalas „Žalgiris“ – „Lietuvos rytas“. 1-os rungtynės (tiesioginė transliacija) 88:73 | Alkas.lt

Ryto“ puolimą supančiojęs „Žalgiris“ LKL fronte lieka be pralaimėjimų |  24sek.lt
Ryto“ puolimą supančiojęs „Žalgiris“ LKL fronte lieka be pralaimėjimų | 24sek.lt

Zalgiris - Rytas | Game Highlights | 2023.06.06 - YouTube

Ryto“ puolimo mašiną sustabdęs „Žalgiris“ iš Vilniaus išvažiuoja su pergale

Ketvirtajame kėlinyje pabudęs „Žalgiris“ pirmą kartą šį sezoną įveikė „Rytą“

Žalgirio“ budeliu tapęs „Ryto“ kapitonas: „Parodėme, kad prieš mus reikia  nusiteikti“ | 24sek.lt
Žalgirio“ budeliu tapęs „Ryto“ kapitonas: „Parodėme, kad prieš mus reikia nusiteikti“ | 24sek.lt

Rytas - Žalgiris - LKL.LT

Rytas - Zalgiris | Game Highlights | 2022.11.06 - YouTube

Paskutiniame kėlinyje sparnus išskleidęs „Žalgiris“ finalo seriją pradėjo  pergale – Kas vyksta Kaune
Paskutiniame kėlinyje sparnus išskleidęs „Žalgiris“ finalo seriją pradėjo pergale – Kas vyksta Kaune

Žalgiris - Rytas - LKL.LT

Žalgiris / Lrytas.tv

Emocingą trilerį laimėjęs ir Fosterio tempiamas „Rytas“ išrašė „Žalgiriui“  pirmąjį pralaimėjimą - LRT
Emocingą trilerį laimėjęs ir Fosterio tempiamas „Rytas“ išrašė „Žalgiriui“ pirmąjį pralaimėjimą - LRT

Nesustabdomai žaidęs M.Fosteris vedė „Rytą“ į pergalę prieš „Žalgirį“ |  Sportas.lt
Nesustabdomai žaidęs M.Fosteris vedė „Rytą“ į pergalę prieš „Žalgirį“ | Sportas.lt

Rytas“ – „Žalgiris“: dingę vilniečių lyderiai, abejonės dėl Ch.McCullougho,  įspūdingas „Žalgirio“ kėlinys ir kietasis Th.Walkupas | Krepsinis.net
Rytas“ – „Žalgiris“: dingę vilniečių lyderiai, abejonės dėl Ch.McCullougho, įspūdingas „Žalgirio“ kėlinys ir kietasis Th.Walkupas | Krepsinis.net

Drama Kaune: „Žalgiris“ po 15 mėnesių pertraukos nugalėjo „Rytą“ ir  sutvirtino LKL lyderių pozicijas | tv3.lt
Drama Kaune: „Žalgiris“ po 15 mėnesių pertraukos nugalėjo „Rytą“ ir sutvirtino LKL lyderių pozicijas | tv3.lt

Titulas grįžta į Kauną: po metų pertraukos „Žalgiris“ susigrąžino čempionų  vardą | Sportas.lt
Titulas grįžta į Kauną: po metų pertraukos „Žalgiris“ susigrąžino čempionų vardą | Sportas.lt